Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 20 до 26 серпня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 10,2 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях протибольовою терапією, профінансовано в сумі 6,7 тис. грн.

Стоматологічні послуги призовникам міста профінансовано в сумі 15 тис. грн.

На поточний ремонт приміщень КНП «Центральна міська лікарня м.Нова Каховка» по вул. Героїв України, 33а, профінансовано в сумі 260 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 150 тис. грн. (поточний ремонт доріг старостинських округів).

Видатки на відшкодування різниці в тарифах для перевезення пільгових категорій громадян НПКП «Автоцентр» профінансовано в сумі 116 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 18,1 тис. грн., а саме: на матеріальну допомогу громадянам на поховання – 11,5 тис. грн; пільговий проїзд на залізничному транспорті – 4,9 тис. грн; компенсацію вартості проїзду особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС – 1,7 тис. грн.

Фінансове управління