Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 10 до 16 вересня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 44,6 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 7,4 тис. грн.

Стоматологічні послуги призовникам міста профінансовано в сумі 16,6 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 289,8 тис. грн., а саме: на виконання робіт по організації благоустрою м.Нова Каховка та старостинських округів – 189,8 тис. грн.; на фінансову підтримку підприємств комунальної власності міста – 100 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі загальній сумі 457 тис. грн., а саме: на поточний ремонт та утримання доріг комунальної власності – 150,7 тис. грн.; відшкодування різниці в тарифах на послуги місцевого автотранспорту – 306,3 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 24,6 тис. грн., а саме: на надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг (інвалідам по зору, на візках, почесним громадянам міста) – 18,2 тис. грн., відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян – 6,4 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» на просп. Дніпровському, 18-а в сумі 31,2 тис. грн. (співфінансування); на технічне оснащення КП «Новокаховська міська радіоорганізація» в сумі 43,8 тис. грн. (придбання відеокамери).

Фінансове управління