Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 17 до 23 вересня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 47,4 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 13,8 тис. грн.

Стоматологічні послуги призовникам міста профінансовано в сумі 21,6 тис. грн.

Профінансовано кошти на матеріальну допомогу медичним працівникам на відшкодування вартості оренди житла в сумі 26 тис. грн.

На поточний ремонт покрівлі дитячої поліклініки на ЛК №2 по вул.Свєтлова, 1 профінансовано видатки в сумі 49,2 тис. грн., а також на ремонт кисневого трубопроводу інфекційного відділення та інтенсивної терапії на ЛК №1 по вул. Героїв України, 33а в сумі 75 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в сумі 311,7 тис. грн. на виконання робіт по організації благоустрою м.Нова Каховка та старостинських округів.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 526 тис. грн., а саме: на утримання доріг комунальної власності міста – 501,2 тис. грн.; поточний ремонт доріг Райського старостинського округу – 24,8 тис. грн.

Фінансову підтримку комунального підприємства «НК Екосервіс» профінансовано в сумі 24,4 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 76,9 тис. грн., а саме: на допомогу сім’ям учасників АТО – 40 тис. грн., виплати почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 21 тис. грн., матеріальну допомогу на поховання – 9,2 тис. грн., матеріальну допомогу праведнику миру – 2 тис. грн., підтримку сім’ї загиблого в Афганістані – 2 тис. грн., компенсацію проїзду один раз на рік особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС – 1,4 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки в загальній сумі 1231,9 тис. грн., а саме: на капітальний ремонт покрівлі я/с №2 «Сонечко» – 566 тис. грн.; на капітальний ремонт існуючих санвузлів кінотеатру «Юність» за адресою вул.Першотравнева, 25 м.Нова Каховка – 251,1 тис. грн.; на капітальний ремонт ділянки теплової мережі міста – 166,3 тис. грн. (проєктно-вишукувальні роботи); на придбання автомобіля ЗІЛ-130 КП «НК Екосервіс» – 150 тис. грн (внески в статутний капітал); на придбання технічного оснащення для класів НУШ – 98,5 тис. грн. (співфінансування).

Фінансове управління