Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 24 до 30 вересня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 60,2 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 11,4 тис. грн.

На поточний ремонт покрівлі дитячої поліклініки на ЛК №2 по вул. Свєтлова, 1 профінансовано видатки в сумі 49,7 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в сумі 49,4 тис. грн. на виконання робіт з благоустрою старостинських округів.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 176,2 тис. грн., а саме: на перевезення пільгових категорій населення автомобільним транспортом НПКП «Автоцентр» – 122,7 тис. грн.; компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги, – 40,8 тис. грн.; фінансову підтримку ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – 12,7 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки на капітальний ремонт будинку культури в с.Веселе – 91,4 тис. грн. (проєктні роботи); на будівництво Центру надання адміністративних послуг в сумі 13,5 тис. грн.

Фінансове управління