Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 1 до 7 жовтня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 33,9 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 16,6 тис. грн.

Придбано паливно-мастильні матеріали для КНП «Центральна міська лікарня м.Нова Каховка» на суму 135,2 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 3158,1 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 2625,6 тис. грн.; благоустрій старостинських округів – 126,6 тис. грн.; поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 120,3 тис. грн.; фінансову підтримку комунальних підприємств міста – 285,6 тис. грн.

Для безперебійної роботи аварійно-диспетчерської служби КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» профінансовано кошти в сумі 110,0 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 62 тис. грн. на утримання доріг комунальної власності міста.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 197,1 тис. грн., а саме: на перевезення пільгових категорій населення автомобільним транспортом НПКП «Автоцентр» – 119,7 тис. грн.; матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам міста – 55 тис. грн.; надання пільг за житлово-комунальні послуги (інваліди по зору, інваліди на візках, почесні громадяни) – 17,8 тис. грн.; компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільговим категоріям населення – 4,6 тис. грн.

Перераховано кошти державної субвенції на рахунки головних розпорядників коштів в сумі 20000 тис. грн на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» по просп. Дніпровському, 18-а у Новій Каховці та 2,7 тис. грн. з бюджету Новокаховської міської територіальної громади (співфінансування).