Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 8 жовтня до 13 жовтня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення  профінансовано в сумі 77,1 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 11,5 тис. грн.

Стоматологічні послуги призовникам міста профінансовано в сумі 16,6 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній  сумі  147,8 тис. грн., а саме: на благоустрій старостинських округів – 65,3 тис. грн; поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 82,5 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі  96,4 тис. грн., а саме:  на утримання доріг комунальної власності міста – 46,7тис. грн; на поточний ремонт доріг старостинських округів – 49,7 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в сумі 357 тис. грн. на одноразову матеріальну допомогу УБД до Дня захисників і захисниць України.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки в сумі 289,5 тис. грн. на капітальний ремонт ділянки теплової мережі з заміною діаметра від ТК С 21а-1 по пр.Перемоги до будівлі по пр.Перемоги, 2 (виконані роботи).