Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 18 до 21 жовтня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 47,9 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 15,8 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 1111,6 тис. грн., а саме на: благоустрій міста – 573 тис. грн.; благоустрій старостинських округів – 46 тис. грн.; поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій – 492,6 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 300 тис. грн. на відшкодування різниці в тарифах НПКП «Автоцентр».

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 65,1 тис. грн., а саме: на матеріальну допомогу сім’ям загиблих в АТО – 40 тис. грн.; виплати почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 21 тис. грн.; матеріальну допомогу праведнику миру – 2 тис. грн.; підтримку сім’ї загиблого в Афганістані – 2,1 тис. грн.

На фінансову підтримку комунального підприємства КП «НК Екосервіс» профінансовано кошти в сумі 27 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 68,2 тис. грн., а саме: на капітальний ремонт будівлі для розміщення фільтрів води в районі кінотеатру «Юність» міста Нова Каховка – 43,6 тис. грн.; на капітальний ремонт частини приміщень будинку культури та благоустрій територій з метою створення Центру надання культурних послуг смт Козацьке – 24,6 тис. грн. (коригування робочого проекту).

Фінансове управління