Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 22 до 28 жовтня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 46,5 тис. грн. на надання стоматологічних послуг призовників міста в сумі 20,5 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 1 тис. грн.

Виплачено 300 тис. грн. разової грошової допомоги для придбання житла І.О.Новожиловій – чотириразовій учасниці Олімпійських Ігор.

Профінансовано видатки на поточний ремонт роздягальні я/с 13 в сумі 49,9 тис. грн., поточний ремонт підлоги я/с 13 в сумі 49,9 тис. грн., поточний ремонт мережі водопостачання я/с 15 в сумі 34 тис. грн., поточний ремонт котла я/с 18 в сумі 25 тис. грн., поточний ремонт ЗОШ №1 в сумі 35,5 тис. грн.

Придбано меблі в сумі 138,1 тис. грн. для класів «НУШ» (кошти співфінансування).

В рамках виконання заходів з підготовки до опалювального сезону придбано вугілля та брикети для закладів освіти в сумі 38,6 тис. грн., а також проведено опломбування газових котелень на суму 14,7 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано на благоустрій старостинських округів в сумі 17,3 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 76,6 тис. грн., а саме: на компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги – 39 тис. грн.; матеріальну допомогу малозабезпеченим громадянам – 13,8 тис. грн.; компенсацію проїзду один раз на рік особам, які постраждали від аварії на ЧАЕС – 2,8 тис. грн.; відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом окремих категорій громадян – 8,3 тис. грн.; фінансову підтримку ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – 12,7 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) бюджету міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 1437 тис. грн., а саме: на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» в сумі 460,1 тис. грн. (співфінансування); на капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика спортивного комплексу стадіон «Енергія» – 843 тис. грн. (за рахунок субвенції з державного бюджету); на капітальний ремонт ділянки теплової мережі міста – 4,2 тис. грн. (технагляд, експертиза документації); на придбання акустичних систем для відділу культури і туризму Новокаховської міськради – 96,9 тис. грн.; на придбання технічного оснащення для класів «НУШ» – 32,8 тис. грн. (кошти співфінансування).

Фінансове управління