Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 5 до 11 листопада поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 89,8 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 21,9 тис. грн.

Стоматологічні послуги пільговим категоріям громадян міста профінансовано в сумі 16,6 тис. грн.

Профінансовано заробітну плату та нарахування на неї за першу половину листопада поточного року в сумі 6149,3 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 31,3 тис. грн., а саме на: благоустрій міста – 7,5 тис. грн.; благоустрій старостинських округів – 23,8 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 97,2 тис. грн., в тому числі: компенсаційні виплати за пільгове перевезення автотранспортом – 64,1 тис. грн., пільги з оплати житлово-комунальних послуг інвалідам на візках, по зору, почесним громадянам міста – 28,9 тис. грн., компенсаційні виплати за пільги з послуг зв’язку – 4,2 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 1565,8 тис. грн., а саме:

– на будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» в сумі 967,6 тис. грн. (кошти співфінансування);

– капітальний ремонт системи киснепостачання на лікарняному комплексі №1 (вул.Героїв України, 33А) – 316,0 тис. грн.;

– будівництво споруд з протиерозійного захисту по балці р.Дніпро в межах смт Козацьке в районі перетину провулку Дніпровського та вул.Шевченка та облаштування джерела по пров. Дніпровському – 274,1 тис. грн.;

– на капітальний ремонт проїзної частини вул. Шевченко в межах будинків №1– №125 в смт Козацьке (проведення експертизи) – 8,1 тис. грн.

Фінансове управління