Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 12 до 18 листопада поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 53,2 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 21,3 тис. грн.

На поточний ремонт з улаштування пандусу КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» на вул.Героїв України, 33а профінансовано в сумі 150,3 тис. грн.

Придбано меблі в сумі 75 тис. грн. для класів «НУШ» (кошти співфінансування).

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 422,2 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 390,1 тис. грн; благоустрій старостинських округів – 32,1 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 47,7 тис. грн. (утримання доріг міста).

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 140,9 тис. грн., а саме: на компенсаційні виплати фізичним особам за надання соціальних послуг – 35,5 тис. грн.; матеріальну допомогу сім’ї загиблого в АТО – 40 тис. грн.; перевезення автомобільним транспортом пільгових категорій громадян – 40,4 тис. грн.; виплату винагороди почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 21 тис. грн.; допомогу сім’ї загиблого в Афганістані – 2 тис. грн.; матеріальну допомогу праведнику миру – 2 тис. грн.

На фінансову підтримку КП «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради» видатки профінансовано в сумі 40,4 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 1658,1 тис. грн., а саме:

– капітальний ремонт нежитлової будівлі на вул.Історичній, 52 в сумі 1013 тис. грн.;

– капітальний ремонт санвузлів кінотеатру «Юність» в сумі 413,2 тис. грн.;

– капітальний ремонт амбулаторної загальної практики сімейної медицини №6 с.Веселе в сумі 123 тис. грн.;

– капітальний ремонт проїзної частини вул.Шевченко в смт Козацьке в сумі 22,3 тис. грн. (експертиза проекту);

– будівництво Центру Олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» в сумі 2,9 тис. грн. (авторський нагляд);

– придбання комплектів бандур для школи естетичного виховання міста в сумі 45,6 тис. грн.;

– придбання холодильного та морозильного обладнання для харчового блоку СЗОШ №8 в сумі 38,1 тис. грн. (співфінансування).

Фінансове управління