Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 19 до 25 листопада поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 40,5 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 6 тис. грн.

Профінансовано кошти на послуги зі створення та розроблення нового сайту виконавчого комітету Новокаховської міської ради в сумі 49,5 тис. грн.

На поточний ремонт покрівлі д/с № 1 профінансовано в сумі 34 тис. грн.

Профінансовано видатки на поточний ремонт електромережі я/с №21, я/с №6 в сумі 85 тис. грн.

На придбання запчастин для ремонту котельної я/с №18 профінансовано в сумі 49,9 грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 124,5 тис. грн., а саме: на благоустрій старостинських округів – 122 тис. грн.; поховання одиноких (безрідних) громадян – 2,5 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури міста профінансовано видатки в загальній сумі 138,5 тис. грн. (утримання доріг).

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 10,2 тис. грн., а саме: на перевезення пільгових категорій населення залізничним транспортом – 5,4 тис. грн.; фінансову підтримку ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – 4,8 тис. грн.

На фінансову підтримку комунальних підприємств міста видатки профінансовано в сумі 106,2 тис. грн. (КП «Міський кінотеатр «Юність» – 78,3 тис. грн., КП «НК Екосервіс» – 27,9 тис. грн.).

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 7723,2 тис. грн., а саме на:

– придбання кисневої станції для КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» – 7267,4 тис. грн. (кошти субвенції);

– капітальний ремонт будинку культури в с.Веселе в сумі 267 тис. грн.;

– проведення першочергових заходів з запобігання виникненню надзвичайного стану, що пов’язано з руйнуванням житлового будинку за адресою пр.Перемоги, 1 (ОСББ «Перемога 1») в сумі 88,9 тис. грн;

– обладнання для харчоблоку СЗОШ №8 в сумі 71,5 тис. грн. (співфінансування);

– придбання музичних інструментів для відділу культури в сумі 28,4 тис. грн. (альт, 2 шт.).

Фінансове управління