Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 25 листопада до 2 грудня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 33,6 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 11,2 тис. грн.

Заробітна плата та нарахування на неї за другу половину листопада працівникам бюджетних установ міста профінансовані у сумі 10415,7 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 306,7 тис. грн., а саме: на благоустрій старостинських округів – 82,1 тис. грн.; фінансову підтримку КП «Основа» – 200 тис. грн.; поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 24,6 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури міста профінансовано видатки в загальній сумі 973,5 тис. грн., а саме: на поточний ремонт доріг міста – 449,1 тис. грн.; різницю в тарифах НПКП «Автоцентр» – 524,4 тис. грн.

На фінансову підтримку КП «Міський кінотеатр «Юність» профінансовано видатки в сумі 87,8 тис. грн..

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 394,5 тис. грн., а саме: на капітальний ремонт покрівлі я/с №5 «Казка» в сумі 335,2 тис. грн.; капітальний ремонт фасаду будівлі Обривківського будинку культури в сумі 47,7 тис. грн.; капітальний ремонт будівлі я/с № 8 «Черемушки» в сумі 11,6 тис. грн.