Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 10 до 16 грудня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян міста на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 51,7 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 14,7 тис. грн.

На медичний огляд призовників міста та зубопротезування (пільгових категорій громадян) профінансовано в сумі 110,4 тис. грн.

Профінансовано видатки на технічне обслуговування датчиків котелень та монтаж коректору газу в сумі 20,3 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 197,4 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 138,9 тис. грн.; благоустрій старостинських округів – 49,4 тис. грн.; поховання одиноких (безрідних) громадян міста – 9,1 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 202,6 тис. грн., а саме: на поточний ремонт доріг міста – 166,3 тис. грн.; утримання доріг – 36,3 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 101 тис. грн., а саме: на компенсаційні виплати фізичним особам за надання соціальних послуг – 34,3 тис. грн.; матеріальну допомогу сім’ям учасників АТО – 40 тис. грн.; виплату винагороди почесним громадянам «За заслуги перед містом» – 22,7 тис. грн.; допомогу сім’ї загиблого в Афганістані – 2 тис. грн.; матеріальну допомогу праведнику миру – 2 тис. грн.

Профінансовано видатки на забезпечення діяльності КП «Новокаховський туристично-інформаційний центр» в сумі 107,7 тис. грн.

Видатки на фінансову підтримку КП «НК Екосервіс» профінансовано в сумі 27,8 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки в загальній сумі 214,3 тис. грн., а саме: на капітальний ремонт покрівлі Палацу культури міста в сумі 49,9 тис. грн.; капітальний ремонт будинку культури в с.Веселе в сумі 31,6 тис. грн.; придбання музичних інструментів для відділу культури і туризму в сумі 64,8 тис. грн.; встановлення світлової вивіски на будівлю ЦНАП в сумі 68 тис. грн.

Фінансове управління