Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 17 до 23 грудня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 13,6 тис. грн.

Медичний огляд призовників міста профінансовано в сумі 250 тис. грн.

Працівникам бюджетних установ профінансовано заробітну плату та нарахування на неї у сумі 20395,1 тис. грн.

За спожиті енергоносії профінансовано кошти в сумі 4333 тис. грн. (в тому числі за теплопостачання в сумі 2792,2 тис. грн., за електроенергію в сумі 707,1 тис. грн. та за природний газ в сумі 735,9 тис. грн.).

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 482,3 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 296,9 тис. грн.; благоустрій старостинських округів – 185,4 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 63,1 тис. грн.. (утримання доріг).

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 539,3 тис. грн., а саме: на пільгове перевезення автомобільним транспортом НПКП «Автоцентр» – 357,5 тис. грн.; фінансову підтримку ГО «Біла стріла» – 75,1 тис. грн.; матеріальну допомогу на поховання – 46,0 тис. грн.; надання пільг за житлово-комунальні послуги (інваліди по зору, інваліди на візках, почесні громадяни) – 41,6 тис. грн.; фінансову підтримку громадської організації «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» – 9,9 тис. грн.; пільгове перевезення залізничним транспортом – 5,8 тис. грн.; компенсаційні виплати за пільговий проїзд особам, постраждалим на ЧАЄС – 3,4 тис. грн.

Видатки на фінансову підтримку комунальних підприємств міста профінансовано в загальній сумі – 95,5 тис. грн (КП «Центральна міська аптека Новокаховської міської ради» – 16 тис. грн..; КП «НК Екосервіс» – 79,5 тис. грн.

Профінансовано видатки для забезпечення діяльності КП «Новокаховський туристично-інформаційний центр» в сумі 49,4 тис. грн.

На розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського призначення в с. Веселе профінансовано видатки в сумі 5 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки в загальній сумі 5467,9 тис. грн., а саме:

– будівництво Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка» в сумі 4443,2 тис. грн.;

– капітальний ремонт нежитлової будівлі на вул.Історичній, 52-д в сумі 437,5 тис. грн.;

– капітальний ремонт санвузла для маломобільних груп населення психоневрологічного відділення в сумі 159,6 тис. грн.;

– капітальний ремонт центрального входу 5-поверхової будівлі на лікарняному комплексі міста №2 в сумі 108,2 тис. грн.;

– капітальний ремонт системи опалення ФАПУ в с.Райське в сумі 49,8 тис. грн.;

– капітальний ремонт приміщень на першому поверсі дитячої поліклініки в сумі 49 тис. грн. (проектно-кошторисна документація);

– капітальний ремонт проїзної частини по вул. Комарова в с.Райське в сумі 49,5 тис. грн. (проектно-вишукувальні роботи);

– будівництво кладовища на території Веселівського старостинського округу в сумі 99,9 тис. грн. (проектно-вишукувальні роботи);

– придбання теплового лічильника – 50 тис. грн.;

– придбання кавоварки FHILIPS для виконавчого комітету міської ради в сумі 13,5 тис. грн.;

– придбання обладнання для інклюзивних класів міста в сумі 7,7 тис. грн.

Фінансове управління