Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 24 до 30 грудня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Видатки, заплановані для забезпечення хворих на онкологію громадян на термінальних стадіях захворювання протибольовою терапією, профінансовано в сумі 78,2 тис. грн.

Видатки за спожиті енергоносії профінансовано в сумі 2888,6 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 256 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 61,6 тис. грн; благоустрій старостинських округів – 193,4 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 1771,2 тис. грн., а саме: на поточний ремонт доріг міста – 63,1 тис. грн.; утримання доріг – 940,5 тис. грн.; відшкодування різниці в тарифах НПКП «Автоцентр» – 767,6 тис. грн.

Профінансовано видатки на відшкодування різниці в тарифах для КП «Міський водоканал» в сумі 700 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в сумі 4,6 тис. грн. (матеріальна допомога на поховання).

Профінансовано видатки на фінансову підтримку ГО «Новокаховська міська організація ветеранів війни та праці» в сумі 4,9 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) профінансовано видатки в загальній сумі 109,1 тис. грн, а саме:

– придбання стола операційного для КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» в сумі 65,1 тис. грн.;

– придбання комплекту серверного обладнання для ЦНАПу в сумі 44 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету профінансовано видатки на погашення заборгованості з різниці в тарифах КП «Теплові мережі міста Нова Каховка» в сумі 9403,3 тис. грн.

Фінансове управління