Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 2 квітня до 8 квітня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, на поточний ремонт мереж електропостачання та водопостачання нежитлової будівлі підрозділів територіальної оборони міста профінансовано кошти в сумі 19,7 тис. грн.

Видатки пільговим категоріям громадян на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 238 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 2355,3 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 2164,4 тис. грн (КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління – 247,0 тис. грн., КП «НК Екосервіс» – 1917,4 тис. грн.); благоустрій старостинського округу – 59,1 тис. грн, ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкової території – 131,8 тис. грн.. (КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління»).

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в сумі 104,2 тис. грн на утримання доріг для КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління».

На аварійно-диспетчерське обслуговування населення по ліквідації аварій спрямовано 106,4 тис. грн (КП «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління»).

Видатки на фінансову підтримку КП «Новокаховський гуртожиток» профінансовано в сумі 1000 тис. грн.. (погашення заборгованості за спожиту електроенергію) на безоплатній поворотній основі.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 185,1 тис. грн., а саме: на перевезення пільгових категорій громадян НПКП «Автоцентр» – 123,1 тис. грн., матеріальну допомогу малозабезпечених громадян – 57,1 тис. грн., компенсаційні виплати за послуги зв’язку пільговим категоріям населення – 4,9 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в сумі 107,1 тис. грн.. на створення нового освітнього простору профільної школи – академічного ліцею шляхом проведення капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи по вул. Затишна, 28 в м. Нова Каховка, з впровадженням енерго- та ресурсозберігаючих заходів (проектні роботи, експертиза).

Фінансове управління