Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 9 до 15 квітня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 112,4 тис. грн., у тому числі за рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади – 31,1 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет профінансовано в сумі 224,7 тис. грн.

На поточний ремонт дошкільних закладів освіти профінансовано кошти в сумі 62,5 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 590,3 тис. грн., а саме: на відшкодування різниці в тарифах КП «Міський водоканал» – 400,0 тис. грн., благоустрій міста – 168,9 тис. грн., благоустрій старостинського округу – 21,4 тис. грн.

На розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано видатки в загальній сумі 380,9 тис. грн., а саме: на утримання доріг КП «Новокаховське шляхово-експлуатаційне управління» – 255,9 тис. грн., відшкодування різниці в тарифах для НПКП «Автоцентр» – 125 тис. грн.

В галузі соціальної сфери видатки профінансовано в загальній сумі 117,6 тис. грн., а саме: на матеріальну допомогу сім’ям загиблих воїнів АТО – 45 тис. грн., надання пільг за житлово-комунальні послуги (інваліди по зору, інваліди на візках, почесні громадяни) – 39,1 тис. грн., компенсаційні виплати фізичним особам, які надають соціальні послуги – 31,5 тис. грн., матеріальну допомогу праведнику миру – 2 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) бюджету міської територіальної громади видатки профінансовано в загальній сумі 279,1 тис. грн., а саме: на капітальний ремонт приміщення акушерського відділення лікарняного комплексу №2 по вул.Свєтлова, 1 м.Нова Каховка – 85 тис. грн.. (проектні роботи); будівництво боксів для автобусів з прибудовою адміністративно-побутового корпусу по вул. Французькій в районі будівлі № 8-а в м.Нова Каховка – 49,6 тис. грн.. (проектні роботи); придбання сценічних костюмів для відділу культури і туризму – 12 тис. грн., придбання обладнання та предметів довгострокового користування – 132,5 тис. грн.. для виконавчого комітету Новокаховської міської ради.

Фінансове управління