Використання бюджетних коштів Новокаховської МТГ

За період з 5 до 11 березня поточного року з бюджету міської територіальної громади проводилось фінансування згідно наданих заявок головних розпорядників коштів.

Зокрема, видатки пільговим категоріям громадян на забезпечення безоплатного і на пільгових умовах відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення профінансовано в сумі 70,4 тис. грн.

Видатки, заплановані для забезпечення онкологічно хворих громадян на термінальних стадіях противобольовою терапією, профінансовано в сумі 29,2 тис. грн.

За рахунок субвенції з бюджету Таврійської міської територіальної громади на відшкодування вартості лікарських засобів, виробів медичного призначення спрямовано 18,2 тис. грн.

За рахунок субвенції з державного бюджету цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет профінансовано в сумі 220 тис. грн.

В галузі житлово-комунального господарства видатки профінансовано в загальній сумі 495,8 тис. грн., а саме: на благоустрій міста – 484,3 тис. грн (КП «НК Екосервіс»), благоустрій старостинських округів – 11,5 тис. грн (КП «Сількомунгосп «Веселе»).

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міської територіальної громади видатки профінансовано в сумі 23,9 тис. грн на придбання веб-серверу системи голосування для виконкому Новокаховської міської ради.

Фінансове управління