Використання бюджетних коштів у Новокаховській ОТГ

За період з 16 по 20 листопада поточного року з міського бюджету згідно заявок головних розпорядників коштів профінансовано видатки загального фонду в сумі 2324 тис. грн.

Зокрема, видатки в галузі житлово-комунального господарства профінансовано в загальній сумі 82,1 тис. грн, а саме на: благоустрій міста – 62 тис. грн., благоустрій старостинських округів – 20,1 тис. грн.

На утримання та розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури профінансовано 199,9 тис. грн (поточний ремонт асфальтного покриття внутрішньоквартальних проїздів прибудинкових територій).

Пільгові медикаменти незабезпеченим категоріям громадян профінансовані в сумі 93,5 тис. грн.

На поточний ремонт вузлів обліку газу в загальноосвітніх закладах міста виділено кошти в сумі 47,9 тис. грн. та на придбання запчастин до газового модулю в сумі 49,6 тис. грн.

Видатки на медичний огляд працівників ЗОШ склали 23,4 тис. грн.

В галузі соціальної сфери профінансовано видатки в загальній сумі 97,2 тис. грн., а саме на: компенсацію виплат фізичним особам – 35,4 тис. грн., проїзд громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС – 1,4 тис. грн.. (один раз на рік), пільгову пенсію – 1,2 тис. грн., за заслуги перед містом – 15 тис. грн., допомогу сім’ї загиблого в Афганській війні – 2,1 тис. грн., допомогу сім’ям загиблих в антитерористичній операції – 40 тис. грн., матеріальну допомогу праведнику миру – 2,1 тис. грн.

З бюджету розвитку (спеціального фонду) міського бюджету видатки профінансовано в загальній сумі 698,7 тис. грн., у тому числі на: капітальний ремонт покриття проїзної частини по вул.Новій в смт Козацьке – 408,5 тис грн та технічний нагляд за виконанням робіт на об’єкті – 8,2 тис. грн., капітальний ремонт нежитлової будівлі Райського старостинського округу в Обривці по вул.Ювілейній, 27 – 11,1 тис. грн., реконструкцію вуличного освітлення та технічний нагляд на об’єктах реконструкції Дніпрянського старостинського округу – 185,1 тис. грн., з них технічний нагляд – 2,3 тис. грн., створення ліцею з впровадженням енергоресурсів по вул.Затишній, 28 в Новій Каховці – 28,8 тис. грн., капітальний ремонт шкіроневрологічного диспансеру – 57 тис. грн.

Фінансове управління