Виставлено на продаж старий газопровід у Новій Каховці

Ділянка газопроводу середнього тиску, яка виставлена на приватизацію на платформі “Прозорро.Продажі”, розташована у м. Нова Каховка. Її балансоутримувачем є ПАТ “Південний електромашинобудівний завод”. Протяжність газопроводу складає 614 погонних метрів. Зараз він відключений, відрізаний від основної мережі та не експлуатується.

Газопровід  споруджено у 1992 році. За інформацією Регiонального вiллiлення Фонду держмайна в Херсонськiй областi, АРК та м. Севастополi, його елементи суттєво деформованi, метал на поверхнi має ipжaвi плями. Захисне лакофарбове покриття перебуває у критичному стані: вiдставання, пухирi, сильнi подряпини. Фундамент та опори газопроводу частково, а мiсцями повнiстю, зруйнованi.

Загалом об’єкт перебуває в аварiйному стані та не може бути допущений до подальшої експлуатацii на робочих параметрах, адже його фізичне зношення сягає 80 – 90%.

Чи зацікавить когось таке майно – покаже час. Наразі ж відомо, що його стартова ціна – 174 тис. гривень. До того ж аукціон проводитиметься з умовами. Дотримання цих умов після приватизації контролюватимуть фахівці Фонду держмайна. Торги призначено на 30 листопада поточного року.

Джерело

Фото Регiонального відділення Фонду держмайна в Херсонськiй областi, АРК та м. Севастополi