«Я бачу Землю у долонях миру, я бачу Землю в спалахах життя…»

21 вересня – світ відзначатиме Міжнародний День Миру. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.
В цей день мають відбутися масові заходи, спрямовані на підтримку світу.
Літературно-меморіальний музей А.П.Бахути присвятив цій темі Поетичну годину «Я бачу Землю у долонях миру, Я бачу Землю в спалахах життя» (А.Бахута) .P1070520Взяти участь у заході прийшли мешканці Нової Каховки, Таврійська, Основи. Працівники музею розповіли присутнім, що ООН використовує святкування Дня миру, для залучення уваги до своєї різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню. В Україні День миру закріплено з 2002 року.
Директор музею Тетяна Лупашко читала уривки з антивоєнної поеми Анатолія Бахути «Ми діти людей», вірші цього поета присвячені миру читала Наталія Полякова. Авторські вірші, про мир, дружбу, любов читали Світлана Григоренко, Володимир Вітюнін, Олеся Левчук, Віталій Дарибогов, Анатолій Неділько, Дмитро Кириченко, Костянтин Тараненко, Світлана Куриленко, вірші Анатолія Яковлєва зачитала Юлія Яковлєва.
Присутні відзначили, що нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб завжди нам світило тепле, ясне сонечко, небо було чисте та голубе та були посмішки на обличчях у людей. P1070511 P1070521

Тетяна Лупашко, директор музею ім. А. Бахути