«Я – моя родина – Україна»

У всьому свiтi – кожен зна –

Є Батьківщина лиш одна,

I в нас вона одна-єдина –

Це наша славна Україна.

Такими словами розпочалося лiтературно-музичне свято «Я – моя родина – Україна» для учнiв початкових класiв, яке відбулося 25 листопада у Дніпрянській школі.  Органiзувала та провела захiд педагог-органiзатор Олена Храпанова. Метою свята  стало поглиблення знань учнів про Україну як незалежну, високорозвинену державу, виховання любові до рідної землі, поваги до історичних та культурних надбань українського народу, почуття національної гідності.IMG_3820На святі був присутній почесний гість – заступник міського голови Володимир  Сироватка. Він звернувся до найменших учнів Дніпрянської школи з привітальними словами.

Підготувавши невеличкі сценки,  учні відтворили народні легенди про українську пісню, національну символіку. З поезіями та піснями було пройдено найважливіші етапи боротьби українського народу за свою незалежність аж до сьогоднішніх подій.

Завершився захід словами  про те, що ми маємо всі підстави пишатися тим, що наша Батьківщина мала славетні періоди історії, легендарних героїв, мужньо пережила та продовжує переживати найважчі випробування і при цьому залишається вільною і нескореною.

Олена Храпанова вміло поєднала патріотичне виховання з родинними традиціями, долучивши до свята батьків. IMG_3795 IMG_3802 IMG_3828 IMG_3830

 

Олена Храпанова, педагог-організатор

Дніпрянської школи