Я впевнена, що проекти, які були презентовані під час форуму в Новій Каховці, знайдуть своїх інвесторів, – Валентина Січова

img_5732

Під час IX Міжнародного інвестиційного форуму Херсонщини «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»  перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова поділилася враженнями від бізнес – ідей, представлених на форумі, у своєму інтерв’ю «5 каналу», – повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«Зараз я спостерігаю за всім з точки зору як підприємця, яким я була в минулому, та і влади. Успішність роботи влади залежить від взаємовідносин з представниками бізнесу, якими за рахунок сплати податків наповнюються відповідні бюджети. Тому важливо, щоб влада і бізнес йшли одне одному назустріч.

Зараз в облдержадміністрації працює команда, яка розуміє наскільки важливо вибудувати саме партнерські відносини з представниками бізнесу», – наголосила Валентина Січова. Вона також зазначила, що на прикладі попередніх трьох форумів, в яких вона взяла участь, може з впевненістю сказати, що цьогорічний форум є найбільш вдалим. Про це свідчить не тільки велика кількість серед його учасників іноземних та українських делегацій, а й  підписаних меморандумів про співробітництво.