Як 5-а школа відзначила День української писемності і мови

Уже стало традицією в ЗОШ  №5 Новокаховської міської ради (директор Нестерович В.) відзначати День української писемності і мови.

За православним календарем це день вшанування преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Вранці учні 5-Б класу разом з учителем української мови і літератури Веснянко Л. провели показове семінарське заняття “О слово рідне, що без тебе я”, пізніше стартував XVIII Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 38 учнів 3-11 класів.

Крім того, традиційно, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися старшокласники та вчителі української мови і літератури: Сипко Л., Плясецька С., Солодка О.

Великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко сказав: «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб». Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.


Світлана Плясецька, заступник директора з НВР ЗОШ №5