Як «барвінчата» у «Джамп-парку побували»

За  ініціативи  батьківського комітету дитячого садка «Барвінок»,  малюки здійснили захоплюючу поїздку, для багатьох – першу в житті, до  казкового «Джамп-парку» у Херсоні, (ТРЦ «Фабрика»).

 Готувалися довго й ретельно:   пошили краватки, замовили великий автобус,  смачненький обід в кафе, склали маршрут поїздки. І от, взявши  головне – гарний  настрій –  одного осіннього сонячного дня   21  дитина, 8 батьків та 6 супроводжуючих із дитячого садка,  вирушили в дорогу.

На жаль, лісових друзів в цей день по дорозі ми не зустріли, але побачили  і – «живу хатинку на курячих ніжках», і два моста де їздять паровози та плавають кораблі, а ще багато великих машин і автобусів,  гору  великих  кавунів біля дороги. Все це дорослим може здатися звичними речами, а от для малечі – це справжні відкриття!

У  «Джамп-парку» сюрпризи продовжувались. Всім діткам подарували шкарпетки-скороходи, які дозволили забрати додому на пам’ять. Верхній одяг забрали – видали  цікаві браслетики, які попросили не губити. Діти не розгубились й швиденько – хто на руку, хто в кофту, а хто й на маленьку ніжечку – одягли браслети й швидко пройшли через  цікавий шлагбаум. А там  їх  чекав дитячий рай:  і батути, і машинки, і каруселі, і гірки, і качелі, і м’ячі, і самокати, і слоники – і все чого забажає душа дитини! DSCN0014Було дозволено бавитись де хочеш, скільки хочеш і на чому хочеш! Радості   малят не було меж! Але два з половиною місяці життя за режимом в дитячому садку,  як виявилось, велика  сила – і в 13.00 – подавайте нам обід! Тут «барвінчат»  чекав  ще один  сюрприз – великий стіл із зеленими та жовтими стільцями, з чарівними червоними ложками та незвичайними круглими тарілками з  супчиком. Смачненько  підкріпившись, наші юні мандрівники  продовжили   випробовувати  все те, що ще  не встигли.DSCN0038

5 годин в «Джамп-парку» пролетіли, як одна  мить!  Тільки  після  того, як завідувач дитячого садка дала обіцянку всіх  ще раз привезти  сюди – діти почали  збиратися додому. Та один хлопчина – ніяк не піддавався  вмовляння.  Твердив чітко:  «Їдьте додому, а я буду жити тут!». Зі сльозами на очах довелось нести дитину в автобус.

 А  якими    смачними виявились  бублички та яблучка з рюкзаків під час дороги  додому! Вранці наступного дня діти зустрічали вихователів з єдиним питанням:  «А куди ми ще поїдемо?».

 Отже, з впевненістю можна сказати: перша  мандрівка «барвінчат» пройшла  на відмінно! Тож, шановні друзі, подорожуйте і даруйте радість дітям!DSCN0011
DSCN0020
DSCN0063 DSCN0072

1

Тетяна Мосьпан, завідуюча д/с “Барвінок”