Як будемо отримувати в Новій Каховці гроші через монетизацію субсидій

Для отримання готівкових коштів, громадяни, які мають зекономлені під час опалювального сезону субсидії, повинні звернутися до місцевого управління соцзахисту населення із заявою

Про це з посиланням на Facebook  прес-служби віце-прем’єра Павла Розенка повідомляє сайт “Еспресо”.

“До 1 липня всі люди мають бути повідомлені про наявність у них такої економії. Потім ті, хто претендує на отримання компенсації за зекономлені субсидії, повинні звернутися до управлінь соцзахисту з відповідними заявами, де вказати або номер банківського рахунку, або відділення “Укрпошти”, де вони зможуть отримати відповідні кошти”, – пояснив він.

За словами Розенка, на сьогодні, вже 7 тисяч громадян звернулися з відповідними заявами до управлінь соцзахисту.

“Тобто старт процесу вже пішов. Але дуже важливо організовано продовжувати цей процес, бо нагадую, до 1 вересня всі люди, які мають право отримувати ці компенсації, мають ці компенсації отримати”, – наголосив віце-прем’єр-міністр.

В нашому місті вже почався процес оформлення документів для проведення цих виплат. Для цього отримувачам субсидій з своїми розрахунковими книжками треба навідатись до кабінету № 14 на первому поверсі Управління праці та соціального захисту населення (вул.Історичка,18). Фахівець управління перевірить відомості, що надали компанії постачальники електрики та газу, звірить з Вашими книжками і у разі наявності підстав  для виплати коштів візьме від вас відповідну заяву та реквізити банківських карток або поштового відділеня, через які Вам буде здійснюватися проплата.

Але на сьогодні живих коштів для проведення цих виплат у нашого УПСЗН немає. Тобто, про початок виплат новокаховчанам коштів, які вони заощадили взимку, буде оголошено додатково.

Віктор Васильєв