Як молодь Нової Каховки День сміху зустрічала

Сьогодні, 1 квітня, у у Всесвітній день сміху, студенти Нової Каховки влаштували справжнє свято гумору, взявши участь у міському КВК.
Изображение-019

Розважали та просто  доводили присутніх до сліз від сміху команди вищих учбових закладів міста: “3 гектара до рівня Нірвани” (коледж ТДАТУ), “Шпроти” (гуманітраний інститут “Україна”), “Николай Николаевич” (НВПУ), “Все буде” (політехнічний коледж), “Фіат” (приладобудівний технікум). А оцінювало  почуття гумору студентів та їхню кмітливість журі, до складу якого увійшли міський голова Володимир Коваленко, режисер МПК Сергій Азовський, начальник відділу культури і туризму Віра Іванова, спецаліст відділу освіти Анна Стрепетова.Изображение-010Немає сенсу довго описувати весь КВК, адже емоції, що вирували на святі – просто зашкалювали. Усі команди подарували і собі, і глядачам чудовий настрій. Крім того, у перервах між конкурсами присутнім дарувала свою творчість школа танцю “Life in dance”.Изображение-085

За результатами трьох конкурсів із мінімальною перевагою у балах “Кубок веселого міста” отримала команда політехнічного коледжу “Все буде”. Усі учасники отримали солодкі дарунки – торти та фруктовий сік. Нагороджуючи переможців, мер Володимир Коваленко зазначив, що усі учасники, без виключень,продемонстрували неабиякі здібності та гарну підготовку.

Говорять, що сміх подовжує життя, тож давайте посміхатися та дарувати позитивні емоції один одному не лише 1 квітня, а щодня!

Изображение-013Изображение-096Изображение-017Изображение-111Изображение-115Изображение-052
Изображение-087Изображение-040Изображение-048Изображение-117Изображение-128Изображение-136Изображение-146