Як отримати «пакунок малюка»

Згідно з проектною угодою між Департаментом соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації та Управлінням ООН з обслуговування проектів щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні на 2019 рік до пологових будинків області забезпечено поставку 8403 наборів натуральної допомоги «пакунок малюка», в тому числі до акушерського відділення КНП «ЦМЛ міста Нова Каховка» 430 наборів.

Протягом 2019 року акушерським відділенням КНП «ЦМЛ міста Нова Каховка» забезпечено видачу 394 наборів натуральної допомоги «пакунок малюка», а за січень-червень 2020 року – 219.

Проте, на теперішній час Міністерством соціальної політики України поставки допомоги «пакунок малюка» до пологових будинків області не здійснювалися.

Зважаючи на викладене, з метою використання права на отримання натуральної допомоги «пакунок малюка» родин з новонародженими немовлятами інформуємо, що відповідно до пункту 6 Порядку забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 року №172, у разі відсутності в закладі охорони здоров’я «пакунку малюка» на день виписки новонародженої дитини видається довідка про те, що «пакунок малюка» в закладі охорони здоров’я не видано.

Батькові або матері новонародженої дитини, які не отримали «пакунок малюка», необхідно надати до органу соціального захисту населення за місцем проживання/перебування новонародженої дитини заяву у паперовій формі та довідку про неотримання «пакунка малюка» в закладі охорони здоров’я.

Після поставки «пакунка малюка» до органу соціального захисту населення отримувачів допомоги буде забезпечено одноразовою допомогою.

«Пакунок малюка» видається його отримувачу при народженні дитини у закладі охорони здоров’я або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини структурними підрозділами з питань соціального захисту населення не пізніше, ніж через 60 календарних днів з дати її народження.

Заяви і довідки про неотримання «пакунка малюка» в закладі охорони здоров’я приймаються за адресою: м.Нова Каховка, вул.Історична, 18 або у сканованому вигляді електронною поштою за наступними електронними адресами: upszn6508@gmail.com або 03198327@mail.gov.ua.

За консультаціями з питання забезпечення одноразовою натуральною допомогою «пакунок малюка» просимо звертатися за телефоном 4-53-51.