Як перша школа святкувала День працівника освіти

img_1045

У п’ятницю, 30 вересня  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 (директор Зуйко О.М.)  святкувала День працівника освіти, гаслом якого стали слова «Учителю, тобі вклоняюся доземно!». Педагогів, працівників школи та учнів зустріла по-святковому прикрашена школа, радували око різнокольорові повітряні кульки та яскраві букети осінніх квітів. Зранку учні 7-Б класу (класний керівник Романович І.В.) в образах «янголів» підготували святкову зустріч-привітання  та подарували гарний настрій  учителям школи.

Стало доброю традицією в школі проводити день учнівського самоврядування. У цей день учні 9-11 класів мали змогу спробувати себе у ролі вчителів та адміністрації. Напередодні, 29 вересня   відбулася педагогічна рада для учителів-дублерів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Стрельцової І.Л., педагога-організатора Новицької О.М. На педраді розглядалися питання: контроль за дотриманням учнями Статуту школи;  зовнішній вигляд учнів; методика проведення уроків; особливості проведення уроків у інклюзивних класах.

img_1068

Так, у цей святковий день уроки літератури, математики, хімії, біології та багато інших предметів стали для учнів особливо цікавими, адже, як відомо, діти бачать світ зовсім іншими очима. «Нова» адміністрація школи теж працювала «не покладаючи рук». Директор школи та його помічники в особі новоспечених завучів намагалися вирішувати всі виникаючі проблеми швидко і ефективно. Відповідально до своїх обов’язків поставились учні 6-В класу (Кумановський О.А.), які цього ж дня чергували під час перерви у приміщенні та на території школи.

Вже стало доброю традицією в школі проводити  святкові заходи за участі співдружностей. Цьогоріч співдружність «Апельсин», а це учні 11-А, 7-Б, 3-Б класів та їхні класні керівники Данилова О.П., Романович І.В., Банкова О.О. підготували та показали для вчителів музично – театралізовану виставу  «Розмова на тему: Ви і Ми». Зі сцени прозвучали щирі слова-вітання, лунали душевні пісні, яскраві  дійства про складну, але водночас таку необхідну та благородну вчительську працю. РізномаЇття музичних, танцювальних та театралізованих номерів дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій. На святі були присутні ветерани педагогічної праці:  Клець В.О., Джулай Л.П., Лещенко В.В., Дятлова Н.В., Андрієнко Л.Г., Стукаленко Л.М., Бусигіна З.К., Панасюк Т.О., Величко Н.Ф, Мартовська Н.В. Традиційно зі словами привітань та найкращими побажаннями звернулася до працівників освіти директор Зуйко О.М.

dscn7072

У цей день учнівські колективи привітали вчителів, ветеранів педагогічної праці листівками, квітами та солодкими подарунками. Святкова атмосфера, квіти і посмішки радували всіх протягом дня.

Адміністрація школи та вчителі висловлюють подяку батькам та учням  за привітання та належну увагу.

Дорогі колеги! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовіданність, добро і щедрість душі. Щиросердно бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги! З Днем Вчителя!

 dscn7076