Як працюватиме міська лікарня у святкові дні?

Під час святкових вихідних днів 1, 2 травня, а також під час відзначення 9 травня Дня Перемоги мешканцям міста, іногороднім та іноземним громадянам, незалежно від реєстрації та місця проживання, лікарнею, у разі потреби, буде надаватись невідкладна медична допомога.

Про це повідомляє головний лікар Новокаховської ЦМЛ Ігор Гайдаманчук.
Робота закладів охорони здоров’я, які надають первинну медико-санітарну допомогу (в тому числі і спеціалізовану) буде організована наступним чином:
1, 2, 3 травня – святкові, вихідні дні;
4 травня, понеділок – в поліклініці працюють лікарі-терапевти, сімейні лікарі, невропатолог, окуліст, лікар-отоларинголог (ЛОР), хірург, кабінети функціональної діагностики та маніпуляції, лікарі-педіатри в дитячій поліклініці.

9 та 10 травня – святкові вихідні дні;
11 травня, понеділок – в поліклініці працюють лікарі-терапевти, сімейні лікарі, невропатолог, окуліст, лікар-отоларинголог (ЛОР), травматолог, кабінети функціональної діагностики та маніпуляції, лікарі-педіатри в дитячій поліклініці.
Цілодобова стаціонарна медична допомога буде надаватись спеціалістами всіх медичних спеціальностей.

Звертатись за екстренною медичною допомогою в разі необхідності у святкові та вихідні дні можна до приймальних відділень Лікарні за адресами: вул. К.Маркса, 33а, тел. – 4-20-48;  вул. Свєтлова, 1, тел. – 7-98-70.