Як працює у Новій Каховці “Нова пошта”?

Наче зовсім нещодавно з’явилась послуга «Нова пошта». Звісно, зручно, швидко і до цього часу не дорого. Швидко звикаєш до хорошого. Але, як і в кожній сфері, рано чи пізно з’являються неподобства, які ображають, обурюють нас і є неийнятними в час прогресу.

Сергій П. відсилає «Новою поштою» новий телефон (підтверджено актом під час здачі) особі, з якою домовились про продаж. У зв’язку з тим, що за посилкою ніхто не прийшов, вона повернулась до міста, але в ній вже був інший телефон, та й ще в розібраному стані. До розгляду справи були залучені відповідні інстанції, але довести провину пошти не вдалося і досі.

Світлана О. надіслала брату посилку з обумовленням дати доставки протягом 3 днів та вручення на дому (про що свідчать накладні). Та навіть через тиждень посилка не надійшла, а на неї дуже чекала літня людина та ще інвалід зору. Жінка обурена та шукає справедливість.

Олександр М. відіслав на продаж ноутбук з оплатою «наложним» платежем. Виріб до покупця не був доставлений. Тільки через деякий час Олександру в телефонному режимі, без надання яких-небудь документів, повідомили, що ноутбук був вилучений з відділення «Нова пошта» співробітниками правоохоронних органів. До цього часу місцезнаходження товару не відомо.

На кожну скаргу інспекція реагує відповідно своїх повноважень.
Проводилось обстеження організації роботи «Нової пошти» у місті Нова Каховка.

У всіх відділеннях є необхідна, повна, доступна інформація для споживача. Кожна посилка оформлюється належним чином з видачою відповідного документу. Тому незрозуміло, чому з’являються випадки проколів в роботі такої відповідальної організації. Чи то людський фактор (пропустили, не встигли, забули), чи то звичайна халатність, а може й бажання нажитись за чужий рахунок, як вважають ошукані споживачі.

В тім, ми не мовчимо, пишемо листи до відповідних служб, консультуємо споживачів щодо поведінки в кожному випадку окремо. Радимо більш рішуче відстоювати свої права згідно законодавства.

Антоніна Прокопенко, начальник інспекції у справах захисту прав споживачів