Як проводять літні будні учні школи №6?

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в ЗОШ№6 (директор Л. Гайсенюк) тиша не запанувала. Господарями школи на три тижні стали 61 учень початкової школи, які виявили бажання відпочити  в  денному пришкільному таборі «Сонечко».

Перший день в літньому пришкільному таборі «Сонечко» пройшов весело, цікаво та змістовно.  Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; вчили девізи та малювали емблеми  загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Щоранку бадьорості усім додає ранкова зарядка. Кожен день тематичний і  цікавий по-своєму . Веселощам, сміху, конкурсам, змаганням, цікавим справам немає меж.

Так, 30 травня діти відвідали картинну галерею. А 31 травня у гості до вихованців завітав справжній планетарій. Першого червня, в Міжнародний день захисту дітей, ми  залюбки брали участь в конкурсі «Малюнок на асфальті»,відвідали дитячі атракціони.

В день відкриття табірної зміни було море щастя й радості, сміху й веселощів , який закінчився  веселою дискотекою. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

 

                                                                                  Л. Немчинова, начальник табору