Як розвиватимемо сувенірну індустрію?

 НК-Туристична-2З метою підтримки, популяризації та збереження народних промислів та розвитку сувенірної індустрії як однієї із складової туристичної галузі, 18 березня в Новій Каховці,  у картинній галереї ім.. А.С. Гавдзинського пройшла зустріч талановитих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва міста, а також Таврійська та сільської місцевості з представниками органів міської та обласної рад, туристичного бізнесу та рекламних агентств.

Про це повідомляє головний спеціаліст відділу культури і туризму Юлія Калініченко.

Зустріч проходила під головуванням заступника міського голови Сироватка В.М.. В обговоренні прийняли участь заступник директора Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Шкарупа С.О., начальник відділу культури і туризму Новокаховської міської ради Іванова В.М. та представник рекламного агентства в м. Херсон Ларін П.Ю.
Зокрема, розглядалися питання розвитку сувенірної діяльності, виготовлення якісної рекламної продукції та створення автентичного сувеніру Нової Каховки.
За підсумками визначені та сформовані основні завдання щодо розробки певних пропозицій визначення тематики сувенірних виробів з метою представлення міста на виставкових заходах.