Як школа №1 готувалася до Великодня

Сьогодні – свято Пасхи, ми вітаємо   один одного і бажаємо  найголовнішого – здоров’я кожній  родині та миру в Україні.

Учні ЗОШ №1 (директор О. Зуйко) вже з 10 квітня розпочали свої добрі пасхальні справи:

У фойє школи поставили пасхальне дерево, яке прикрасили писанками, зробленими власними руками мам та дітей  і весь тиждень воно дарує всім гарний святковий настрій.

Долучилися до загальноміської акції «Чисте подвір’я – чисте довкілля» та прибрали шкільне подвір’я і прилеглі території. Своєю працею учні та працівники школи довели свою любов до рідного міста, адже чисте та красиве місто – це наша гордість.

13 квітня – акція «Паска для солдата» де, разом з депутатом Олександром  Афанасьєвим  відправили святкові пасхальні посилки, листи та саморобні писанки для воїнів АТО, щоб вони не забували тепло родинного вогнища, відчували нашу підтримку та скоріше поверталися додому живи та неушкодженими.

А ще в цей день учні 3-Б класу під керівництвом класовода Банкової О.О., вчителя музики Янішевської Л.І., хореографа Бурдіної А.О. та психолога школи Новицької О.М. подарували для всіх учнів 1-4 класів «Свято Писанки» з іграми, танцями, піснями та повір’ями за народними традиціями.

12-13 квітня члени учнівського врядування з 6-Б класу: Привалова Анастасія, Скрипник Злата, Тичиніна Світлана підготували та провели майстер-класи по виготовленню святкових пасхальних листівок для учнів 2-их класів.


І. Стрельцова, заступник директора з виховної роботи