Як сьома школа ярмаркувала

Вже стало доброю традицією щорічне проведення в ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) Таврійського ярмарку. Ось і в цьому році 15 жовтня школа завирувала в ярмарковій круговерті. Зібралися не лише учні та працівники школи, а й багато батьків, бабусь та дідусів учнів. Изображение-104Изображение-070На святі були присутні шановні гості: міський голова Новокаховської міської ради Коваленко В.І.,міський голова Таврійська Різак М. І., заступник міського голови Таврійська Хахалєв А. М., помічник народного депутата Паламарчука М.П. Павловський І. В., керуюча справами виконкому Таврійська Левченко Н. В.,спеціаліст з питань неповнолітніх сім’ї та молоді освіти культури та спорту міста Таврійськ Єфімова Н. П., методист методичного кабінету Новокаховського відділу освіти Наумчак А. А., головний отаман міжобласного громадського формування КОШ Херсонсько-Таврійського краю «Козацтво Запорожське» Чемересюк О. Л.,протоієрей Свято-Казанського храму отець Василь, директор Таврійської школи-інтернату Мезенцева Т. Л.
З теплими привітальними словами до присутніх на святі звернулися міські голови Нової Каховки і Таврійська Володимир Коваленко та Микола Різак. Изображение-090Изображение-083Також велику шкільну родину поздоровив кандидат у депутати обласної ради Ігор Павловський, який передав школі подарунок від народного депутата Миколи Паламарчука – багатофункціональний лазерний принтер.Изображение-079Обстановка  на  ярмарку була невимушеною і жвавою. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували маленькі школярики. На шкільному подвір’ї працювала «Козацька корчма», де козаки міжобласного громадського формування КОШ Херсонсько-Таврійського краю «Козацтво Запорожське» пригощали всіх учасників свята смачним кулішем.

Тож ярмарок припав до вподоби кожному: батьки з задоволенням власноруч приготували безліч домашніх ласощів, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів. На ярмарку не обійшлося без гуморесок, пісень, танців та інсценізацій із українськими персонажами. Все було зроблено з душею, тож і ярмарок вдався на славу! Изображение-074 Изображение-075    Изображение-098  Изображение-106 Изображение-114 Изображение-120 Изображение-130 Изображение-135