Як третя школа відзначила свято останнього дзвоника

Ось і закінчився навчальний рік. Святково прикрашене шкільне подвір’я ЗОШ №3 наповнене дитячим сміхом, квітами, музикою. Втомлені за рік дітлахи, вчителі, батьки з нетерпінням чекали на цю подію: Свято Останнього дзвоника – останній акорд шкільної симфонії.IMG_2346

Традиційно на початку лінійки директор школи Ірина Дубас привітала всіх зі святом і вручила грамоти найкращим учням школи.

 З вітальним словом до присутніх звернулися секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, депутати міської ради Олександр Афанасьєв та Віталій Кубатко, заступник голови громадської ради при міськвиконкомі Віталій  Задирко, спеціаліст відділу освіти Марина Скрипнікова. Всі вони  зазначили, що школа з кожним роком стає все кращою і кращою.IMG_2395

 Героями останнього дзвоника традиційно стали випускники – вони покидають рідне гніздо, у якому виросли, змужніли і вже дорослими й мудрими вирушають на пошуки власної долі.  Учні  подякували вчителям та батькам за знання, тепло і любов, які вони віддали своїм дітям. І ось звуки останнього шкільного вальсу  закружляли одиннадцятикласників в єдиному пориві… … Останній дзвоник для них, як рубіж між дитинством і тим іншим життям, яке починається за шкільним порогом.
А для всіх інших останній дзвоник – це початок відпочинку, мета якого – набратися сил й енергії на подальше навчання й творчий поступ, чого і бажаємо усім учням та вчителям Новокаховських шкіл.
IMG_2358 IMG_2378 IMG_2381
IMG_4716 IMG_4723