У минулому році на Херсонщині народилося майже 7000 малюків

З початку 2018 року, за даними Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, у пологових будинках вже зареєстровано 21 малюк, серед яких 6 народились 1 січня 2018 року (у Каховці – 3, а також по одному малюку в Голій Пристані, Генічеську та Новій Каховці). Цим малюкам батьки обрали імена – Ілля, Тимофій, Ярослав, Олена, Міла та Кароліна. 

Минулий  2017 рік подарував Херсонській області майже  7000 малюків, з яких 4270 було зареєстровано відділами державної реєстрації актів цивільного стану  безпосередньо у пологових будинках завдяки пілотному проекту Міністерства юстиції України, яким передбачено видача свідоцтв про народження безпосередньо в пологових будинках.

Звичайно, цей проект є дуже зручним для батьків новонароджених, оскільки для державної реєстрації та отримання першого офіційного документа дитини – свідоцтва про народження не потрібно стояти в чергах, а використовувати свій час на приємні моменти – турботу за найдорожчим у світі – своєю дитиною.  Проте, багатьом батькам новонароджених необхідний час для визначення з ім’ям, яке вони бажають дати своєму малюкові, оскільки це дуже відповідальний момент. Тому число зареєстрованих новонароджених у пологових будинках не є стовідсотковим.

Протягом минулого року новонародженим малюкам найчастіше надавались такі імена: для хлопчиків – Іван, Максим, Артем, Дмитро, Олександр; для дівчаток – Софія, Поліна, Марія, Анна, Анастасія. Також було безліч рідковживаних: хлопчиків називали – Айдер, Лукас-Даріуш, Раіль, Ясін, Аарон, Алан, Іваан, Орест, Ратібор, Рафаїл, Лука, Марко, Анушін; дівчаток – Ані, Емілі, Амріта, Аніта, Асіє, Агнія, Августіна, Еріка, Фіолотея, Мікаела, Меліса, Ельзара, Іуліанія, Золушка тощо.