Як у Новій Каховці проходить літня оздоровча кампанія дітей-пільговиків?

Для відновлення, поліпшення та зміцнення психічного та фізичного стану здоров’я дітей, сприяння їхньому всебічному розвитку у Новій Каховці  була затверджена  міська програма оздоровлення та відпочинку малечі на 2017-2020 роки.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту надає безкоштовні та з частковою доплатою за рахунок місцевого та державного бюджетів путівки дітям пільгових категорій до ДП «УДЦ» Молода гвардія»(Одеса), ДПУ «МДЦ» Артек» (Київ) та таборів Херсонської області.

Пільгове оздоровлення та відпочинок надається діткам від 7 до 16 років, які можуть перебувати у подібних  закладах самостійно. Крім того, основною вимогою є реєстрація дітей, батьків або осіб які їх замінюють, опікунів на території Новокаховської міської ради.

За інформацією відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, станом на 13 липня послугами оздоровлення в таборах області  охоплено 38  пільговиків: 9 діток учасників бойових дій, 9 – внутрішньо-переміщених осіб, 11- малюків, позбавлених батьківського піклування, 3 – інвалідів, 5 дітей, які мають статус сиріт, та 1 з багатодітної, малозабезпеченої родини.

Впродовж січня-липня до «Молодої гвардії» за рахунок державних коштів відпочили та оздоровились 3 дитини-сироти, 1 – позбавлена батьківського піклування, 5 – із малозабезпечених  та з багатодітних родин, 3 – обдарованих дітей, 1  – дитина-інвалід.

Крім того, 2 обдаровані дитини, 3 – позбавлені батьківського піклування та 8 із малозабезпечених та багатодітних сімей, 3 інваліди з Нової Каховки отримали відповідні послуги в «Артеку» за державне фінансування.