Як у Новій Каховці відзначатимуть Всесвітній день вишиванки?

Щороку в третій четвер травня відзначається міжнародне свято – Всесвітній день вишиванки. Як відомо, ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

Вже не один рік поспіль Нова Каховка долучається до відзначення цього пам’ятного дня, збираючись на головній площі міста для спільного виконання Гімну та  беручи участь у  святковій ході. Відбудеться така і цьогоріч – 17 травня, за участі керівництва і громади міста, навчальних закладів, організацій.

Початок акції –  12:30. Вбрані у вишиванки містяни прямуватимуть до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Також  цього дня у місті, в Палаці культури, відбуватиметься обласний захід міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «Профі-Кемп». Його учасники теж  приєднаються до вищевказаної акції.

Організатори – відділ культури і туризму – запрошують долучитися усіх небайдужих містян, одягнувши національне вбрання. Не забуваймо, що саме в ньому закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів!

О 13:00, після урочистої ходи, у Палаці культури всіх чекає концерт за участі творчих колективів міста.