Як у садку “Івонька” весну зустрічали (Фото)

 Весняне сонечко пригріває, сніжок останній зникає, природа оживає, з’являються перші квіти, тепло та радісно на душі… Ось з таким веселим, теплим, привітним настроєм діти  Новокаховського ДНЗ №18 «Івонька» (завідувач Світлана  Шулежко), вітали  своїх матусь зі святом.

Кожна група готуючись до свята намагалася придумати щось неперевершене, те, чого раніше музична зала цього дошкільного закладу не  бачила.

Найменші вихованці групи №9, у  вишиваночках виконували таночки та, бурхливо виражаючи свою радість, голосно сміючись та плескаючи  в долоньки, зустріли прихід казкової Весни та лагідного Сонечка. Хлопчики, як справжні джентльмени, подарували всім присутнім жінкам ніжні проліски. Малеча залишила у серцях присутніх гостей справжню розквітаючу весну.

Старші діти – вихованці  групи №2 – порадували матусь та бабусь хоровим співом, досить незвичайного виконання. Кожна дитина розкрилась по-своєму. Правильно підібрані партії дали можливість розкрити любов у кожному співучому слові. А ще один подарунок –  гра на фортепіано, яка зворушила усіх присутніх до глибини душі.

Чарівне «Танго» у виконанні хлопців з  матусями групи № 4, здивувало всіх. Ці, ще досить маленькі виконавці дорослого емоційно-запального танка доволі впевнено тримались, висловлюючи свою любов до найніжніших у світі рідних людей.

Кожна жінка любить квіти. Їх отримали у подарунок матусі середньої групи №5. Чарівні дівчата з квітками передали красу, ніжність та любов до найкращих у світі мам, а яскраве сонечко зігріло всіх теплом.

Група №6 за допомогою чарівних кульок та Карлсона, потрапила на зйомки телепередачі про найдорожчих матусь у світі. У кадрі з’являлися танцівники з червоними кульками, дівчата з різнокольоровим тюльпанами та запальні гармоністи, які змусили присутніх плескати в долоні під час всього дійства. Не обійшлося і без «чарівної» Фрекен Бок, яка ну  дуже хотіла потрапити на телепередачу. І діти, на честь весняного свята, допомогли здійсненню її мрії.

Діти 7-ї логопедичної групи показали свої досягнення, розповідаючи вірші з особливою емоційною виразністю. Малюки танцювали, грали в  ігри, і показали свою самостійність та дружність впродовж всього дійства.

Старша група №8 запросила всіх гостей відсвяткувати прихід весни на морському дні з восьминіжками. Кумедні та веселі казкові герої відомого мультфільму у виконанні малечі потішили присутніх емоційними танками, піснями та грою на музичних інструментах.

“Діти постійно віддають нам, дорослим,  велику кількість позитивної енергії, – підсумували вихователі. –  І працюючи у дошкільному навчальному закладі, спілкуючись вдома, спостерігаючи за дітьми на прогулянці, ми маємо унікальну можливість молодіти, любити та емоційно відпочивати від  не завжди легкого сучасного життя”.