Як учні Дніпрянської школи мандрували до Асканії

Днями 40 п’ятикласників Дніпрянської школи та їхні батьки вирушили на екскурсію до  біосферного  заповідника   «Асканія-Нова».

Ідея побачити на власні очі перлину Херсонщини виникла після того, як учні відвідали бібліотечний урок «Таємнича Асканія-Нова», на який їх люб’язно запросила завідуюча бібліотекою у селищі Дніпряни Олена Кузнєцова. Зібралися дуже швидко і … в дорогу.

А в Асканії прогулялися дендропарком, побачили красу дикої природи, дізналися багато цікавих фактів та неймовірних історій, пов’язаних із цією місцевістю, відвідали зоопарк, у якому знаходиться багато видів диких та рідкісних тварин. 2,5 години екскурсії промайнули непомітно. Вирішили ще самостійно прогулятися парком, поспостерігати за птахами, які почувають себе справжніми господарями у ньому. А потім, придбали сувеніри напам’ять і  … додому. Повезли з собою незабутні враження, унікальні фотографії.

Переконалися, що Асканія-Нова – одне із семи чудес України.  Ще багато цікавого чекає нас попереду. Пізнаваймо ж Україну разом!

 

 

Класні керівники 5-х класів Дніпрянської ЗОШ

Світлана Фасій, Тетяна Богачук