Як українка одягла у вишиванки світових зірок, розповів “Телеканал новин 24”

ВишиванкаУкраїнська дизайнерка Віта Кін змусила світових модниць вивчити непросте слово “вишиванка”. Цього літа її сукні стали справжньою сенсацією у світі моди. Цю дивовижну історію розповів у рубриці “Зроблено в Україні” Телеканал новин 24.

Цього літа її сукні стали справжньою сенсацією у світі моди, а все завдяки національним візерункам, яскравим кольорам та крою, підглянутому з 70 років минулого століття. Аби сягнути вершини популярності, вистачило лише Instagram. Ім’я Віти Кін усе частіше можна було побачити у заголовках топ-видань.

Harper’s Bazaar написав, що українка досягнула культового статусу. The Telegraph назвав її марку хітом цьогорічного літа. А Vogue підкреслив: “наші національні мотиви й раніше можна було побачити на світових подіумах, але тепер, коли увага світу прикута до України, вони дізналися, кому саме належать ці популярні етнічні візерунки”. І добре, що цього разу їх яскраво представили власне українські дизайнери.

Сукні киянки миттєво з’явились у гардеробі таких ікон моди як консультанта Vogue Анни Делло Руссо та музи Dolce & Gabbana — Джованні Батталья. А в липні цього року й перша леді Україні для святкувань річниці Хрещення Русі обрала вишиванку Віти. Те ж зробила й Ксенія Собчак на церемонії нагородження “Кінотавр”, чим викликала чергову хвилю обурення у російському суспільстві.

Зараз ажіотаж такий, що миттєво придбати сукню неможливо, доведеться чекати щонайменше три тижні. І це при тому, що вона обійдеться в середньому у півтори тисячі фунтів. А це близько 50 тисяч гривень.

У липні роботами киянки зацікавився інтернет-гігант Net-a-Porter й не прогадав: перша колекція — 6 вишиванок, розлетілась у мережі за півгодини. Киянка тим не менше не хоче вгамовувати попит і перетворюватися на фабрику. Каже, що й далі працюватиме у своє задоволення, ловлячи натхнення.