Як в садку “Черемушки” осінь проводжали

З 26 жовтня до 15 листопада у яслах-садку №8 «Черемушки» Новокаховської  міської  ради  (завідувач  З.  Тихонова) відбулись осінні  свята під керівництвом музкерівників Калюжної І.Ю., Мокринської Е., Кудінової В.

Осінь завжди зачаровує серце людини своєю неповторною красою кольорів і відтінків. Адже цю  пору року яскраво оспівували поети в віршах, композитори в музиці, художники відображали на полотнах. Наш педагогічний колектив приділяє велику увагу художньо-естетичному розвитку дошкільнят. У вихованців закладу сформована здатність емоційно відгукуватися на почуття, виражені в сучасній, класичній та народній музиці, красу художніх творів. Яскраві емоції та незабутні враження дарували вихованцям і дорослим глядачам протягом двох тижнів осінні марафони веселих свят в усіх вікових групах.

Для молодших дітей у групах № 3,6,10 вдало відбулись  свята «В гості до Грибка-Боровика» з імпровізацією казкових персонажів. Діти середніх груп № 5,7 порадували батьків «Осінніми ярмарками». Творчо та талановито діти інсценували «Іменини в капустини». «Осінні ярмарки» динамічно, весело захоплювали своїм сюжетом та українським колоритом.Вихователі старших груп № 2,4,9 запросили глядачів на «Осінні бали», на яких діти проявили свої творчі здібності в піснях, колективних та індивідуальних таночках, сучасних іграх.

Для підсилення естетичного сприйняття краси природи допомогли створені кліпи з різнобарвними пейзажами золотої осені.  Діти і гості переживали яскраві враження та почуття.

 

Адміністрація ДНЗ