Як вдосконалити транспортну послугу?

Про це і не тільки говорили спеціалісти відділу галузей економіки Новокаховського виконкому в рамках проекту «Підтримка та розвиток сталої мобільності в об’єднаних територіальних громадах» Програми «U-LEAD з Європою», який було презентовано у Києві.

За партнерства Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України цей проект реалізується спільно з Кластером сталої мобільності GIZ. Також до його втілення долучені Федеральні міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини та Швеції, Міністерства закордонних справ Данії, Естонії, Польщі.

В Україні зі 128 претендентів відібрали 30 об’єднаних територіальних громад з 18 областей України, в тому числі й Новокаховську міську ОТГ.

Тож 5 лютого представники нашої громади стали учасниками стартової конференції. Один зі спікерів Арне Ехрітт, представник проекту ЄС RUMOBIL, ознайомив присутніх з найкращими прикладами сільської мобільності в Європі.

За інформацією заступника міського голови Олега Трабаки, в рамках проекту заплановано серію тренінгів, що націлені на підвищення компетенції у сфері планування інфраструктури публічного транспорту,створенні умов для безпечного і комфортного велосипедного руху, а також організації послуг громадського й соціального транспорту. Безпосередньо громади отримають технічну допомогу у розробці стратегічних документів у сфері розвитку громадського та соціального транспорту, що сприятимуть застосуванню сучасних підходів для популяризації сталих способів пересування. А ще за участі українських та німецьких експертів заплановано проведення тренінгів, міжнародних навчальних візитів, а також робочих сесій безпосередньо в громадах.