Як відзначали День вишиванки у восьмій школі

У СЗОШ№8 школі 18 квітня  пройшов день вишиванки у кращих українських традиціях. Учні 3-4 класів мали змогу розробити власний дизайн сорочок та шароварів для хлопчиків та яскравих суконь для дівчат. Учні 5-7 класів познайомились з історією вишиванки на англійській мові, прослухавши проектні роботи одне одного.

Учні 8-10 класів переглянули відео «Ukraine Story in Embroidery: How traditional embroidery tells Ukraine’s history», де розповідались цікаві факти. Після перегляду учні мали змогу провести диспут, висловлюючи свою думку. Вчителі англійської підготували інформаційний стенд з приводу свята вишиванки англійською. Всі учні школи могли ознайомитись з історією вишиванки, прочитати про значення кольорів та узорів на вишиванках у різних регіонах країни. Вишиванка – не просто одяг – це оберіг, що об’єднує тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами. Вишиванка – це оберіг, що об’єднує патріотів.

В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. Також учні 6- 9 класів взяли участь у міському заході «Парад вишиванок»

Основна мета заходів — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед учнів та населення загалом.