Як відзначили День знань студенти політехнічного коледжу (Фото)

Перший дзвоник покликав за парти не лише учнів, а й студентів: усі професійно-технічні та вищі навчальні заклади Нової Каховки з радістю відчинили двері для всіх своїх підопічних.


У політехнічному коледжі, де 1 вересня  побував кореспондент «НК онлайн», святкування Дня знань видалось видовищним, яскравим. У дружній та теплій атмосфері родина політеху вітала нових студентів, для яких цей захід став свого роду моментом відліку нового етапу в житті, подальших незабутніх років у пошуках знань та оволодінні професійними навичками.

Новачкам розповіли про заклад, про здобутки і перемоги найкращих його учнів, акцентуючи увагу на тому, що випускники НКПК завжди успішно реалізують себе у подальшому навчанні та професійній діяльності.
З початком нового навчального року  велику родину закладу привітала директор коледжу Людмила Лоза, побажала усім успіхів та нових звершень. А звертаючись до першокурсників вона наголосила: «Ми, викладачі, не даємо клятв, що ви станете незрівнянними професіоналами, адже коледж – лише сходинка на шляху до цього, але ми обіцяємо, що ви станете гарними, дисциплінованими, добрими і вихованими людьми».


Завітав до стін коледжу того дня і міський голова Володимир Коваленко.

Він зичив студентській братії провести навчальний рік яскраво, плідно, з успіхами й перемогами, з новими враженнями та відкриттями. Мер підкреслив, що без студентства влітку місто сумує, а нині знову оживає, а тому Нова Каховка рада гостинно зустріти усіх, особливо – новачків, у яких попереду – найцікавіша пора.
Першокурсникам представили їхніх кураторів, після чого для всіх пролунав перший і радісний дзвоник, який покликав юнаків і дівчат за парти. Тож успіхів!