Як вшановують пам’ять Каменяра в сьомій школі

2

15 квітня 2016 року в ЗОШ №7 (директор Л.В.Грішагіна) відбулося свято «Вшановуємо пам’ять вічного Каменяра », яке підготували учні 3-А  класу разом із класним керівником Василенко Валентиною Миколаївною. Цей захід відбувся з метою відзначення 160-ої річниці від дня народження Івана Яковича Франка,  щоб не тільки представити особистість  великого Каменяра   як геніального поета, а й донести учням його любов до рідної землі.

Третьокласники читали вірші, співали пісні, а кульмінацією заходу стала  інсценізація казки. Учні були одягнені в сценічні костюми і виступали, наче справжні артисти. Діти дуже вдало зіграли свої ролі: з інтонацією, з виразністю, передаючи емоції та мову казкових героїв.

3

Ця  цікава концертно-казкова програма з віршами, піснями та інсценізацією казки не залишила байдужими учнів. Валентина Миколаївна зазначила : «Можна стверджувати, що збагнувши серцем значимість   слова І.Франка, школярі зрозуміють його глибинне значення для України і кожного громадянина зокрема. Хочеться вірити, що цю Франкову любов до України і патріотизм вони нестимуть усе своє життя».

Заступник директора з НВР Я.Тарабанова