Як жителі Таврійська відзначили два державні свята

На початку святкового дня з нагоди двох великих національних свят нашої Батьківщини – дня Державного прапора та 25-ї річниці незалежності України, 23 серпня цього року, у Свято-Казанському храмі м. Таврійськ пройшов молебень. На молитву за мир в Україні зібралось багато парафіян,  у тому числі працівники виконавчого комітету Таврійської міської ради на чолі з міським головою Миколою Різаком. Настоятель Свято-Казанського храму протоієрей Василь Бабич, по закінченню молебню, звернувся до присутніх зі словами про пошук миру, свободи і єдності у Христі.

Цього ж дня в Будинку культури Таврійської територіальної громади відбулись урочисті заходи, присвячені дню Державного прапора та 25-ї річниці незалежності України.

Зі словами привітання до мешканців звернувся мер Микола Різак. Привітавши усіх присутніх таврійчан зі святами,  Микола Іванович наголосив, що Україна у нашого народу  – одна, для усіх нас вона – єдина, і тільки український народ  повинен творити майбутню долю Держави.  Міський голова побажав землякам міцного здоров’я, миру та злагоди, добра і  достатку.

Зі словами особливої вдячності, за вагомий особистий внесок у розвиток та розбудову Таврійська, активну участь у житті міста була вручена грамота міського голови керівнику державного підприємства, начальнику Управління Північно-Кримського каналу Олександру Романенку. Відповідно до Указу Президента України, за високий професіоналізм, за особисті досягнення та видатні заслуги у розвитку дошкільної освіти на території Таврійської міської ради державну нагороду – ювілейну медаль «25 років незалежності України»  очільник міста вручив Лідії Зорі, завідувачці ясел-садка «Джерельце».€§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ-070

Вихованці дошкільних навчальних закладів я/с «Джерельце» та «Дзвіночок», учні   шкіл № 5 та №7 та дитячі творчі колективи Таврійського підрозділу КЗ «Новокаховська ДШМ» підготували виставку чудових дитячих  малюнків   на тему «Незалежність очима дітей».

Творчі колективи Будинку культури  презентували  святковий концерт, який створив неповторну атмосферу та  був високо оцінений глядачами.€§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ-017 Урочисті святкові заходи з нагоди дня Державного прапора та 25-ї річниці незалежності України були завершені ходою до пам’ятника великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.€§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ-089

Покласти квіти до монумента однієї з найвидатніших постатей історії України випала честь депутатам Таврійської міської ради Галині Волянюк та Миколі Корману.
€§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ-044 €§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ-049
€§®Ўа ¦Ґ­ЁҐ-076