Які рішення ухвалила 44-а сесія Новокаховської міськради? (Фото, відео)

Сьогодні,  8 лютого, відбулась  44 чергова сесія Новокаховської міської ради, на яку прибуло 29  депутати із 36 обраних.

Народні обранці   розглянули  понад 50 питань порядку денного.

Після того, як міський голова Володимир Коваленко оголосив засідання сесії  відкритим і був затверджений порядок денний, з депутатським запитом виступив  Сергій Хоменко.

Сергій Вікторович  поінформував: за останні два тижні склалася дуже напружена ситуація навколо діяльності міських ОСББ, головним чином у зв’язку зі змінами у законодавстві щодо надання громадянам пільг і житлових субсидій. До нього як до депутата надійшло чимало звернень від  мешканців міста з цього приводу та інших проблем, з якими постійно зіштовхуються власники  квартир, що входять до об’єднань.

«Наразі ситуація більш-менш стабілізувалася, але щоб надалі було легше вирішувати проблемні питання, пропоную створити у місті координаційну раду  членів ОСББ Нової Каховки провести загальні збори найближчим часом, – зазначив депутат. – Деякі власники квартир досить скептично ставляться до питань управління власним майном. Крім того,  всі ми є свідками намагання деяких осіб заполітизувати цей процес, не роз’яснюючи мешканцям суть реформи ЖКГ, ще більше ввести в оману. Серед завдань, які буде покликана вирішувати майбутня координаційна рада наступні: надання методичної допомоги у залученні позабюджетних коштів на розвито, ремонти та реалізацію енергозберігаючих технологій, підвищення рівня самоорганізації населення та обізнаності щодо створення й засад діяльності ОСББ, заохочення мешканців до створення таких об’єднань, участь у формуванні та написанні місцевих програм стосовно їхнього розвитку й підтримки».

Цю ініціативу підтримала активна більшість депутатів.

В ході засідання було затверджено зміни до кількох міських програм. Затверджено міську соціальну цільову програму  розвитку освітньої галузі на 2018-2022 роки, внесено доповнення  до програми «Екологія 2020».

Депутати затвердити поданий виконавчим комітетом міської ради звіт про виконання міського бюджету за 2017 рік. Також за депутатської згоди визначено ділянки, які будуть передаватися в оренду на земельних торгах.

Наприкінці сесії, після розгляду усіх питань, мер  поінформував присутніх про міські заходи, які відбуватимуться впродовж лютого. Серед них – фестиваль «Новокаховська Масляна», щорічний рейтинг популярності та якості «Дніпровська перлина», День пам’яті Героїв Небесної Сотні, святкування Дня народження Нової Каховки та ін.

До вашої уваги відеозапис засідання сесії. Деталі читайте  на шпальтах свіжого випуску газети «Нова Каховка» .