Якою мовою замінять російську в паспорті громадянина України?

Пластиковые паспортаПрезидент України Петро Порошенко відповів на електронну петицію №22/000319-еп., подану 29.08.2015 “Надавати громадянам України паспорт тільки УКРАЇНСЬКОЮ (без мови окупанта)”. Про це повідомляє офіційний сайт Глави держави.

Зокрема Президент зазначив: “Підтримую обурення громадян України стосовно дублювання в паспорті громадянина України друкованої інформації мовою держави, яка Верховною Радою України визнана такою, що здійснює агресію проти України.

Ураховуючи патріотичну позицію підписантів, а також прагнення українського суспільства до інтеграції в Європейський Союз, вважаю за необхідне дублювання друкованої інформації в паспорті громадянина України російською мовою замінити на англійську мову як мову міжнародного спілкування.

З огляду на викладене мною скеровано звернення до Кабінету Міністрів України з пропозицією забезпечити згідно з компетенцією внесення законодавчих змін для вжиття відповідних заходів.”

Нагадаємо, у кожного українця є можливість офіційно звернутися до Президента України через електронну петицію. Аби її розглянув Глава держави, петиція повинна набрати щонайменше 25000 підписів.

Звернення громадянина Надьожкіна Віталія Петровича про те, щоб прибрати з внутрішнього паспорта громадянина України російську мову набрало 25934 підписи.